Glavni meni

Upis mlađih kategorija

 
  Kliknite ovde

Galerija

Prijatelji kluba

 

MašinskaRadionica"Tupanjac" 

Prijatelji kluba

 Bubi Grill Novi Sad 

Prijatelji kluba


Splav - čarda „Plavi Dunav

Medijski sponzor

  

    Radio Futog 99,5 mhz 

Prijatelji kluba

      PANONIJA Trade DOO

Hala sportova Futog

Budite uz naše devojke!

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas
mod_vvisit_counterJuče
mod_vvisit_counterOve nedelje
mod_vvisit_counterOvog meseca
mod_vvisit_counterUkupno1

Pretraga

PRIJATELJSKA UTAKMICA ŽOK FUTOG - PRVI TEMPO 3-0 PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator   
subota, 11 septembar 2010 18:49

Maksimalna pobeda našeg tima!

 

Generalna proba pred prvi zvaničan meč u novoj sezoni je u potpunosti uspela. Odbojkašice ŽOK Futog su veoma ubedljivo savladale gošće iz Sremske Mitrovice savladavši ih rezultatom 3-0.

Početak utakmice je bio jedini period igre kada su odbojkašice Prvog tempa bile dostojan rival našoj ekipi na današnjem susretu. U samom startu igre videlo se da Futožanke poseduju kvalitet koji, u ovom trenutku, gostujuća ekipa nije mogla da prati. Servisima Vere Popović naš tim pravi rezultatsku razliku u svoju korist. Dobro otvaranje susreta kao da je uspavalo naš tim pa su Sremice poen po poen došle do rezultatskog egala. Veliki broj grešaka našeg tima omogućio je rivalu da konsoliduje svoje redove i da do samog kraja seta bude u mogućnosti za trijumf u njemu. Pred kraj seta Futog pojačava dolazi do prve set lopte, ali ponovo, svojom greškom pruža priliku protivniku da se vrati. Dobrom odbranom, i sa dva sjajna kontranapada Jovane Čubrilo stvari dolaze na svoje mesto i naš tim osvaja prvi set.

U sledeća dva seta naše odbojkašice su prikazale igru kakva se od njih i očekuje u narednom šampionatu. Snažnim servisima čitavog tima, potpuno je razbijena igra Prvog tempa. Tehničar gostiju nije mogao organizovati napade dok su sa druge strane naše devojke predvodjene dizačem tima Milicom Nišavić  delovale zaista odlično. Sjajno su na mreži napadale Tomić, Mrdjan i Čubrilo, bile su brze i nezaustavljive, efikasne i raspoložene bukvalno na svakoj lopti. Takodje u ovom periodu igre, blokerski tandem Drobac-Popović, pokazao je sav svoj kvalitet kako u fazi bloka tako i u napadu. Drugi set koji je ŽOK Futog dobio sa, ubedljivih 25-12, dok su u trećem naše odbojkašice prepustile gostujući pet poena više - 17.

Nakon ova tri seta, u dogovoru oba trenera odlučeno je da se odigraju još tri. Trener Velemir je u tim trenutcima na klupi ostavio primače Mrdjan i Tomić, kao i libera Joldić a šansu pružio Sonji Dragaš, Stanki Panić kao i liberu Skopljak. Takodje, na klupi je ostala Vera Popović a na njeno mesto ušla Sanja Mihić.

I pored ovih promena, Milica Nišavić je i dalje odlično vodila igru svog tima. Sjajno je razigrala Stanku Panić kao i Sonju Dragaš koje su samo nastvaile do tada odličnu igru startera. Ubedljivo, vodeći tokom celog seta, i rezerviste su trijumfalno okončale svoj prvi set sa rezultatom 25-20.

Jedini pad u igri našeg tima vidjen je u četvrtom setu. Sremskomitrovačke odbojkašice iskoristile su umor i pad u igri našeg dizača, koja je bez zamene igrala tokom celog susreta, zaigrale silovitije i odvojile se na 21-16. Činilo se da će naše devojke stići prednost rivala, ali su same, posle serije dobrih poena, stale i kod rezultata 21-19 za gošće, potpuno zatajile i zasluženo izgubile ovaj set.

U poslednjem, šestom setu, naš tim je igrao odlično. Stanka Panić je svojim napadima sa zone četiri potpuno dotukla rivala i praćena Ivanom Tomić napravila nedostižnu razliku, koju je naša ekipa držala do samog kraja seta.

Dobra igra, motivacija i samopouzadnje, veliki su  dobitak nakon ovog prijateljskog susreta. Igra celog tima može se okarakterisati kao vrlo dobra. Mesta za napredak svakako ima, a posebno raduje što su  i dvojke sa klupe odigrale na visokom nivou pokazavši da futoški tim u ovoj sezoni ima veliki broj igrača koji mogu poneti teret svih iskušenja koje ga očekuju.

 

Futog,

O.Š ''M. Antić'', gledalaca 50

ŽOK Futog - Prvi tempo 3-0 (27-25, 25-12, 25-17), 2-1 (25-20,19-25, 25-20)

ŽOK Futog: Čubrilo (kapiten), Nišavić, Popović, Drobac, Panić, Tomić, Joldić (libero), Matić, Mihić, Dragaš, Mrdjan, Skopljak (libero), trener: Velemir

 

 

Poslednje ažurirano subota, 11 septembar 2010 20:53
 

Sledeća utakmica Друга лига север 2019/2020

  


    Друга лига-север           2019/2020

  Прекинута сва такмичења док траје Ванредно стање

          

 


 


Prva Liga Srbije

  

       Rezultati utakmica

 

Табела Друга лига-север 2019/2020

1Панонија-Б.Паланка13
37
2.
Багљаш-Зрењанин13236
3.
Славија-Нови Сад 8 
725
4.
Футог-Вест-Футог8723
5Волејстарс-Кљајићево8723
6.ЖОК"Футог"-Футог7822
7.
Партизан-Ср.Карловци7820
8.
Лавице-Нови Сад6920
9.
Стар-Нови Сад51017
10.
Младост-Нова Пазова0152


   

Табела ТНС-2 2019/2020

Табела ТНС-1 2019/2020

Prijatelji kluba

    

            KOSA TRADE 

Prijatelji kluba

   

    MOJA MALA KUHINJA 

Prijatelji kluba

  Pizzeria Joca i Nidža - FUTOG

Sledeća utakmica ТНС-1 и 2 2019/20

I