mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

PRVOTIMKE POČELE PRIPREME PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
nedelja, 23 januar 2011 17:25

Punom parom u drugom delu sezone!

Prva ekipa je krenula sa radom 10.januara, trenira se u Hali Sportova i O.Š. "Miroslav Antić" u Futogu, 4 puta nedeljno. Devojke odlično podnose naporne treninge mada bi prisustvo na treninzima moralo biti bolje. Ekipa je ostala u istom sastavu kao i u poslednja 4 kola prvog dela sezone od kada je na mesto prvog trenera postavljen Milićević Spasoje. Nadamo se da će naše prvotimke napornim radom ostvariti bolje rezultate nego u prvom delu sezone.

U okviru priprema za drugi deo sezone prva ekipa je odigrala prvu utakmicu u 2011. godini protiv lokalnih sportskih rivala i prijatelja ekipe Futog Westa i ostvarila pobedu 4:1(22:25;25:18;25:17;25:14;25:16).
O toj utakmici za sajt Žok Futog-a govorio je prvi trener Milićević Spasoje.

"Igra na ovoj utakmici je bila daleko od onoga što sam očekivao. Mlada ekipa Futog Westa je od početka stavila do znanja da neće respektovati našu ekipu. Od početka su dobro servirale i odlično igrale u napadu sto nije slučaj sa našom ekipom. Naše devojke su u prvom setu mnogo grešile u prijemu servisa i u napadu i jako loše servirale i takvom igrom pomogle rivalu da osvoji prvi set. U drugom setu smo se trgli i malo boljim prijemom servisa i dobrim blokom u kojem su prednjačili srednji blokeri Drobac i Popović došli do pobede u ovom setu. U trećem setu odličnim prijemom servisa i sada već solidnom igrom u polju i mnogo boljim servisom pre svega Panićeve uspevamo da dođemo do 25:17. Četvrti set je doneo najslabiji otpor ekipe Futog Westa verovatno umorne od utakmica juniorskog prvenstva Vojvodine. Odličnu seriju servisa je imala Tomić a sredji blokeri su konačno dobili odgovarajući broj lopti u napadu i to iskoristili maksimalno. U petom setu protivnik je dobro počeo ali je ubrzo stao sto smo iskoristili i dobili set rezultatom 25:16."

Sastav: Drobac, Skopljak(libero), Mrđan, Tomić, Panić, Nišavić, Popović, Mihić, Dragaš, Lazendić.
Poslednje ažurirano nedelja, 23 januar 2011 17:47