mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

nedelja, 04 decembar 2011 00:54

Nastavljen pobednički niz!

Naše seniorke su još jednom pokazale da zasluženo gospodare na vrhu tabele. Zabeležena je još jedna maksimalna pobeda, ovoga puta protiv ekipe Bačkog Zmaja.

Trener Milićević je odlučio da odmori Natašu Drobac i nije mogao da računa na prvog libera Mariju Skopljak zbog obaveza na fakultetu, ali i pored toga naša ekipa je pružila veoma dobru partiju. Na teren smo izasli u sledećem sastavu: tehničar Danica Colić, korektor Jovana Milosavljević, srednji blokeri Aleksandra BarišićAleksandra Mihić, primači servisa Ivana Tomić i Gorana Mrđan i na poziciji libera Dajana Lazendić.

Prva dva seta možemo uporedo komentarisati. U oba seta viđena je rezultatska neizvestnost do polovine ali smo na kraju zahvaljujući većoj koncentraciji i pre svega zahvaljujući neuporedivo većem kvalitetu slavili. Oba perioda igre rešili smo u našu korist identičnim rezultatom 25:20

Treći set smo počeli furiozno. Na samom startu smo poveli 5:0 kada trener ekipe iz Bačkog Dobrog Polja biva prinuđen da zatraži tajm aut. Minut predaha nije pomogao gostujućim igračicama a mi smo nastavili da osvajamo poene u seriji. Dolazimo do rezultata 13:4 u našu korist, kada gosti traže drugi i poslednji tajm aut u ovom setu, a kako se kasnije ispostavilo i u meču. Zadovoljan igrom, i pre svega rezultatom, naš trener daje priliku svim igračicama sa klupe da osete ukus pobede. Pre svega treba pomenuti da je šansu na ovoj utakmici dobila Sonja Dragaš, povratnik u ekipu posle povrede. Osim nje u igru su ušle i najmlađe prvotimke Bojana Ilić, Bojana Ivanović, Milka Galić i najmlađa među najmlađima Ivana Ljubičić koja je šansu dobila i u prvom setu kada je u završnici istog sjajno servirala. Još samo da dodamo da je pri rezultatu 20:12 za naš tim, trener Milićević zatražio tajm aut usled gubitka četiri poena zaredom. Nakon toga, ovaj izuzetno mlad sastav uspeva da privede meč kraju a krajnji rezultat u ovom setu bio je 25:14.

Narednog vikenda na programu je poslednje kolo prvog dela prvenstva a naša ekipa gostijuje ekipi Kikinde.

Sastav ekipa:

ŽOK FUTOG : Milosavljević 10p/3g, Tomić 10p/4g, Ljubičić, Mrđan 11p/3g, Colić 5p/2g, Dragaš 0p/2g, Ilić, Mihić 4p/1g, Galić, Barišić 4p/3g, Ivanović, Lazendić 0p/2g.

Trener: Spasoje Milićević

Bački Zmaj : Tatić, Medved, Gagović, Krulj, Pantović, Bajić, Rmuš, Karadžić, Golubović.

Treneri: Milović, Vuković.

ŽOK FUTOG - Bački Zmaj 3:0 (25-20, 25-20, 25-14).