mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Kadetsko Prvenstvo Vojvodine PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
subota, 18 februar 2012 17:46

Još jedna pobeda kadetkinja!

U novoformiranoj grupi koja broji pet ekipa, naše kadetkinje su ostvarile prvu pobedu u prvoj utakmici. U gostima su nam bile vršnjakinje iz ženskog odbojkaškog kluba Maks iz Šida.

Ugostili smo ekipu iz Šida i odigrali dosta promenljivo. O gošćama nismo znali puno s obzirom da nam je ovo prvi međusobni susret. Počeli smo dosta dobro, oduzeli servis protivnicama i osvajali poene u serijama. Ekipa Maks-a nije uspevala da organizuje većinu napada zbog lošeg prijema servisa i na taj način olakšavala posao izabranicama trenera Sladovića. Bili smo maksimalno koncentrisani u ovom setu, svaki poen i svaku kontru realizovali na odgovoran i ispravan način. Rezultat je glasio 25:8.

U nastavku neverovatan pad u našoj igri, ništa nije išlo kako treba počevši od prijema preko organizacije i realizacije napada zaključno sa servisom. Na našu veliku sreću i gošće su dosta grešile i ostavljale nas u igri. Pred kraj seta ipak uspevamo da smognemo snage i pri rezultatu 20:21 za gošće pravimo seriju i set završavamo sa 25:21.

Treći set, ista priča. Gošće kreću bolje uprkos velikim kritikama našeg trenera na pauzi između setova na račun loše igre iz drugog dela igre. Rezultat je 1:5 i usledio je minut predaha koji smo zatražili. Nakon toga sledi nastavak loše partije da bi počeli da se budimo tek sredinom seta. Rezultat bolje igre u drugoj polovini trećeg seta uslovljava smanjenje grešaka, pre svega iz servisa. Servirali smo napadački i nakon toga dobijali priliku za mnoštvo kontra napada koje smo na sreću realizovali. Pri rezultatu 21:17 u našu korist, priliku da servira dobija Ivana Kovačević, koja je opravdala očekivanja trenera i sa četiri dobra servisa i još boljom odbranom polja donela veliko slavlje našim kadetkinjama. Rezultat je 25:17

Naredni protivnik našoj ekipi su odbojkašice iz Novog Sada. Ekipa Žok Novi Sad će biti domaćin u ovom meču.

Posebno hvala mnogobrojnoj publici i pre svega roditeljima koji su tokom cele utakmice bodrili ekipu sa tribina.

ŽOK FUTOG - Žok Maks Šid  3:0 (25-8, 25-21, 25-17).