mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Pretraga

IV kolo, Prva Liga Srbije PDF Štampa El. pošta
utorak, 06 novembar 2012 12:19

Još jedna maksimalna pobeda!

Četvrto kolo prve savezne lige donelo je još jednu pobedu naših devojaka nad ekipom Radničkog iz Beograda rezultatom 3:0.

U duelu sa ekipom koja je u prva tri kola odigrala sve utakmice rezultatom 3:2 (jednu dobila i dve izgubila) odbojkašice Futoga su odigrale izuzetno disciplinovano i borbeno što je dovelo do maksimalne pobede. Zbog povrede na ovoj utakmici igrali smo bez prvog tehničara Klašnić ali je mlada Ljubičić odigrala vrlo zrelo tako da se izostanak nije osetio u igri naše ekipe.

Od samog očetka utakmice naše devojke su pokazale da su u ovu utakmicu ušle maksimalno motivisane da osvoje nova tri boda tako da u prvom setu ni jednog trenutka nije dolazilo u pitanje ko će osvojiti isti. Odlična igra u odbrani i razigrani napadači doneli su nam prvi set rezultatom 25:17.

U drugom setu bilo je malo neizvesnije pošto je ekipa Radničkog zaigrala bolje međutim naše devojke nastavljaju u istom ritmu i sa nekoliko odbrana i realizovanih kontri uz odličan servis i prijem servisa osvajamo ovaj set rezultatom 25:22.

Treći set je bio naj neizvesniji jer su naše devojke pomislile da je gotovo posle dva osvojena seta i da će se gošće same predati. Na oba tehnička tajm-auta gošće imaju prednost što zbog njihove dobre igre što zbog pada koncetracije naših devojaka. Posle drugog tehničkog tam-auta pri rezultatu 16:15 igračice trenera Milićevića su počele da igraju kao i u prva dva seta prave seriju od 5:0 i dolaze u vođstvo 20:16, u ovom periodu naše devojke su odličnom igrom u polju probudile i publiku koja ih je nosila do konačne pobede u ovom setu 25:21.

U naredna dva kola očekuju nas dva gostovanja ekipama Poštara iz Beograda i Takovu iz Gornjeg Milanovca u kojima očekujemo kvalitetnu i borbenu igru koja će nam doneti i nove pobede.