mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Trofej Novog Sada IV kolo PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
utorak, 13 novembar 2012 17:04
Polovičan učinak mlađih kategorija
U okviru četvrtog kola odigrane su četiri utakmice i zabeležen je učinak od dve pobede i dva poraza.
Trofej Novog Sada 5-6 liga
Lavice-ŽOK FUTOG 0:2 (15-25, 10-25).
Četvrto kolo smo gostovoli u Novom Sadu gde nas je dočekala ekipa Lavice. Do sada nismo imali prilike da igramo protiv njih, tako da nismo mogli da predpostavimo šta nas očekuje, ali pored svega toga naše devojke su došle sa jasnim ciljom, da se neće tako lako predati i da će pokazati sve što je potrebno za pobedu u ovom meču. Početak utakmice započinjemo našim servisom, ali brzo gubimo tu prednost gde protivnik uspeva da napravi pometnju među našim igračima i dolaze do blage prednosti u setu, ali i pored toga što su naše devojke na terenu delovale zbunjene i malo ukočene ipak uspevaju da pokažu šta znaju i preokrenu rezultat u svoju korist 25:15. Drugi set počinje u korist protivnika koji je dobro servirao i poveo sa 5:0, posle osvajanja par poena naše ekipe na servis dolazi Dejana Kovač koja je servirala sve do 20:5, i na taj način pokazala da dobar servis može mnogo da pomogne za osvajanje direktnih i lakih poena, svojim dobrim servisom stvorila je priliku da i druge devojke sa klupe uđu u teren i pomognu da se set završi u našu korist 25:10.

Sastav Žok Futog: Natalija Bajandić, Jana Bomeštar, Dejana Kovač, Milanka Savić, Bojana Petković, Nikolina Dragojević, Nina Glišić, Anđela Milenković, Nevena Stanković, Marina Milkov, kapiten Marija Zeljković.

III LIGA TNS
FUTOG MTV - NS VOLEJ TIM 0:2 (23:25, 15:25)
Došla nam je ekipa koja je druga na tabeli, tako da smo morali psihički da se pripremimo za ovaj susret. U prvom setu smo igrali neverovatno, poen za poenom, čak smo i poveli sa tri razlike 19:16, medjutim, dobrim servisom gošće prelaze u vođstvo, ali mi uzvraćamo istom merom 23:22. Zbog neiskustva i prvih utakmica i egal rezultata napravili smo samo dve greške koje su nas koštale prvog seta. U drugom setu smo psihički pali, i nismo mogli da se oporavimo od ovako olako izgublenog prvog seta. Trener je zadovoljan igrom u prvom setu, i veruje da ako tako budu devojčice igrale, kao na ovoj utakmici, uspećemo da upišemo bodove.

II LIGA TNS
FUTOG 2   - STAR 2:0  (25:08, 25:23)
U ovoj utakmici smo bili igrački kompletni u odnosu na prethodnu utakmicu. Tako da smo se nadali pozitivnom rezultatu. U prvom setu je bio egal rezultat 8:8, da bi na servis Milane Tegeltije osvojili 17uzastopnih poena, svaki loptu i moguci kontru smo iskoristili. U drugom setu je trener uveo drugu postavu u nadi da ce i ta postava zaigrati na istom nivou, medjutim nije, gubili smo sa 4 poena razlike, 20:16, pa ja trener bio primoran da uvede celu prvu postavu. Na kraju uspevamo da dobijemo i drugi set a samim tim i utakmicu. Sad se okrećemo drugim utakmicama, jer želimo da ostvarimo najbolji mogući rezultat u ovoj ligi.

I LIGA TNS
NS VOLEJ - FUTOG 1 2:1 (25:23, 22:25, 15:10)
U ovu utakmicu smo ušli jako neozbiljno, bili smo kompletni ali su neke igračice bile bolesne prethodni dan. U prvom setu smo gubili sa 4 poena razlike, da bi došli na 23:23, i onda smo kao početnička ekipa napravili dve greške, i to nas je koštalo prvog seta. U drugom setu smo mnogo bolje zaigrali, i dobili tu deonicu. U trećem setu kompletno rasulo. Nista nije išlo, jednom rečju da se ne poveruje, kao da to nije ta ekipa. Trener nije zadovoljan, ostao je bez reči i biće promena u igri i medju igračicama.

Poslednje ažurirano utorak, 13 novembar 2012 17:25