mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

II Vojvođanska liga, grupa Novi Sad u sezoni 2012/2013 PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
subota, 15 decembar 2012 20:11

Naše odbojkašice jesenje prvakinje!

U okviru poslednjeg devetog kola u prvom delu sezone, naš drugi tim je savladao ekipu VST iz Novog Sada maksimalnim rezultatom.

Dočekali smo ekupu sa kojom smo se sastali u pripremnom periodu. Tada smo pobedili u prijateljskoj utakmici 4:1, a ekipa iz Novog Sada je bila domaćin. Očekivali smo tešku utakmicu sa puno dugih poena, tako je i bilo.

Prvi set smo lako rešili rezultatom 25:16. Povezali smo par dobrih servisa u više navrata, u tim trenutcima realizazovali kontra napade što je na kraju bilo dovoljno za ubedljiv rezultat.

U drugom delu igre smo konstantno bili u blagoj prednosti do rezultata 15:15. Od tog trenutka pravimo seriju od pet osvojenih poena, pre svega zahvaljujući dobrim odbranama polja, rezultat 20:15. Razmišljali smo o mirnoj završnici seta ali smo svojim greškama iz servisa i napada pružili šansu protivnicama da se rezultatski vrate. Na kraju ipak uspevamo da dodjemo do prednosti i rezultat je 25:21.

Naš trener se pribojavao trećeg seta, prisećajući se utakmice protiv Detelinare, kada smo nakon prednosti od 2:0 u setovima uspeli da izgubimo utakmicu. Ovoga puta smo mnogo odgovornije pristupili završnici meča, bez bespotrebnog opuštanja i sa motivacijom kao na početku utakmice. Ovaj period igre smo najlakše rešili u svoju korist, konstantnim vođstvom dolazimo do meč lopte pri rezultatu 24:14. Realizujemo tek petu po redu i krajnji rezultat glasi 25:18

Ovom utakmicom završavamo prvi deo sezone na prvom mestu sa skorom od osam pobeda i samo jednim porazom. Čestitamo našoj ekipi na odličnim rezultatima!

Ekipa nastavlja sa treninzima u nameri da se što bolje pripremi za predstojeće takmičenje a reč je o Kadetskom Prvenstvu Vojvodine.

Sastavi ekipa:

Žok Futog: Gvero, Balać, Jovišić, Teofilović, Rodić, Obradović, Mandić, Kovačević (K), Sladović, Prgomelja, Bundalo, Zima (L).

VST: Samardžić, Mimica, Bubežić, Višnjičar, Pisarić (K), Soc, Govorčin, Kuprešanin, Popović, Đorđević, Knežević (L1), Govedarica (L2).

Žok Futog-VST 3:0 (25-16, 25-21, 25-18).