mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

I Liga Trofej Novog Sada PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
ponedeljak, 24 decembar 2012 03:07
Završena polusezona u I Ligi Trofej Novog Sada
Ekipa koja se takmiči u I Ligi Trofej Novog Sada, porazom od Ns Tima iz Novog Sada, završila polusezonu u svom takmičenju.
I LIGA TNS
FUTOG 1 - NS TIM  1:2 (22:25,25:10,10:15).

U ovu utakmicu ušli smo sa strahom jer je u poslednjih mesec dana puno igračica bolesno. Igrali smo bez kapitena, bez važnih igračica tj. igračica iz prve postave. Trener je bio prinudjen da uvede igračice koje su mlade i neiskusne jer nemaju puno odigranih utakmica.
U prvom setu je bio egal rezultat, da bi zbog lošeg prijema servisa i neiskustva izgubili set 22:25
U drugom setu smo zaigrali onako kako znamo, doduše dobro smo servirali (Lukić, Novaković) gde smo osvajali niz od 7 poena pa čak i vise. Sve je teklo po planu i kako smo želeli. Odbrana u polju je uradila svoj zadatak u ovom setu (Štrbac)
U trećem setu smo opet posustali, protivnik je servirao na naše slabije primače i nismo imali šanse. Kada kod smo imali šansu nismo je iskoristili jer nam je napad bio loš u trenucima kad smo mogli da stignemo protivnika.
Da smo imali loš prijem servisa i napad govori činjenica da su igračice koje po pravilu treba da osvoje manje poena (srednji blokeri, tehničar) osvajale mnoštvo poena, što je i dobro za njih ali loše za samopouzdanje novih primača koji su do sada imali manju minutažu na utakmicama (Stojaković-14 poena, Lukić-7poena). Jedino se u napadu pokazala Novaković na poziciji korektora sa 12 osvojenih poena.

Polusezona nam je završena. Ima mnogo toga da se kaže na račun igre naših igračica. Na početku smo imali problema sa timom, sa zajednicom i atmosferom u timu. Kasnije sve kreće na bolje. Pripreme smo super odradili, imali smo prijateljske utakmice na kojima smo pokazali da možemo da se nosimo sa svakom ekipom i da budemo rival svakom. Medjutim svaka ekipa ima uspone i padove, ovo je bila loša polusezona za nas, jedna od najslabijie odigranih u dosadašnjem takmičenju. Medjutim trener misli da smo ekipa koja može da se vrati na pravi put koji je imala pre ovog lošeg perioda. Zbog loših uslova u kojima treniramo, došli smo u situaciju da imamo puno bolesnih igračica. Bitno je da one ozdrave u potpunosti i da se spremimo za sledeću polusezonu.
Trener je bio prinudjen da menja prostor za treniranje, tj. salu. Sada smo u OŠ"MARIJA TRANDAFIL", zahvaljujući direktorki te škole koja nam je ukazala poverenje. Sada treniramo u sali u kojoj postoji sve što je potrebno za adekvatno treniranje, tako da se nadamo dobro odradjenim pripremama.
Poslednje ažurirano ponedeljak, 24 decembar 2012 03:33