mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Dve pobede ekipa mlađih kategorija! PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
ponedeljak, 11 mart 2013 22:58

Trofej Novog Sada

Ekipa koja se takmiči u Prvoj Ligi Trofej Novog Sada je za vikend bila bolja od ekipe Ns Voleja, dok je najmlađi takmičarski tim savladao ekipu Champ 07.

Prva Liga Trofej Novog Sada

Ugostili smo ekipu koja je za svaki respekt, iako njihov plasman to ne govori. U prošlom delu sezone izgubili smo sa 2:1, pa je pritisak bio na našoj strani. Strepeli smo da ne kiksnemo opet. U prvom setu izjednačena igra, medjutim sjajnim servisima Milić, Grbić i Stojaković osvajamo poene u nizu, svaku kontru (Štrbac) smo iskoristili za lake poene, dizač je razigravao svaku igračicu, ravnomerno je rasporedjivao lopte. Svaka igračica je odigrala maksimalno u polju. Naš dobar poenter Novaković je svaku loptu iskoristila. Pružila je maksimum za razliku od prethodne utakmice u kojoj ništa nije uradila. U drugom setu smo nastavili sa dobrom igrom, ali nakon vođstva od 18:10, počeli smo da padamo, i dovodimo set u pitanje 18:16, ali smo se nakon dva iskorišćena tajmauta probudili. Opet smo počeli da razmišljamo, pametno i hrabro osvajamo poene. Dobrim servisom Gradić i Lukić opet stičemo relativno visoku prednost, koju smo na kraju pretvorili u pobedu. Čeka nas još pet utakmica gde neće biti lako, ali se nadamo da ćemo u svakoj opet pružiti svoj maksimum. Trener čestita svim igračicama.

ŽOK FUTOG - NS VOLEJ 2:0 (25:15, 25:18).

5,6 razred Trofej Novog Sada

U subotu smo ugostili ekipu Champ 07 iz Novog Sada. Protivnice bolje počinju meč. U svim elementima su nas nadirgale na startu susreta. Trener pokušava da ohrabri igračice, traži da se bore, da ne budu u grču i strahu od protivnika. Nakon toga, bez obzira na veliku prednost protivnika, počinjemo da igramo bolje. Na servis dolazi Bojana Petković i tada počinje bolja igra naše ekipe. Dobrim servisom i igrom u polju smanjujemo prednost i dolazimo do 22:19. Borba se nastavlja a na servis dolazi Marina Milkov koja takođe dobrim servisom omogućava da stignemo na 24:24. Oba tima se bore za osvajanje ovog seta, ali naša želja je bila jača i završavamo ovaj set sa 26:24. Drugi set počinje našim servisom u startu pravimo malu prednost, gde polako protivnik gubi svoju igru. Dejana Kovač servisima omogućava svojoj ekipi da napravi veliku prednost i da protivnik jednostavno nema rešenje. Naravno i ostale igračice Marija Zeljković, Jana Bomeštar, Natalija Bajandić, Milanka Savić doprinose da se utakmica završi sa ubedljivim rezultatom 25:6. U trećem setu u igru ulaze: Bojana Ognjanović, Nikolina Dragojević, Nina Glišić, Anđela Milenković, Nevena Stanković koje koriste pruženu šansu na najbolji mogući način.

ŽOK FUTOG- CHAMP 07 2:0 (26:24,25:6).

Poslednje ažurirano ponedeljak, 11 mart 2013 23:33