Glavni meni

Upis mlađih kategorija

 
  Kliknite ovde

Galerija

Prijatelji kluba

 

MašinskaRadionica"Tupanjac" 

Prijatelji kluba

 Bubi Grill Novi Sad 

Prijatelji kluba


Splav - čarda „Plavi Dunav

Medijski sponzor

  

    Radio Futog 99,5 mhz 

Prijatelji kluba

      PANONIJA Trade DOO

Hala sportova Futog

Budite uz naše devojke!

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas777
mod_vvisit_counterJuče971
mod_vvisit_counterOve nedelje777
mod_vvisit_counterOvog meseca7450
mod_vvisit_counterUkupno728815

Pretraga

Prva liga Srbije, XIV kolo PDF Štampa El. pošta
nedelja, 02 februar 2014 21:51
Na korak do boda
U XIV kolu I lige Srbije, ekipa ŽOK"Futog-a" je poražena u Zrenjaninu od ekipe OK"Zrenjanin MD" sa rezultatom 3:1 po setovima 25:09, 26:28, 26:24, 25:11.
Naša ekipa je bila na korak do osvajanja bar jednog boda. Naime, u trećem setu smo igrali dobro i imali veliku prednost  tokom celog seta, ali u samoj završnici, kod rezultata 18:24, naše igračice su "stale". Nesigurne na prijemu i neodlučne u odbrani, a posebno u napadu, nisu uspele da realizuju šest set lopti. Trener Milićević je pokušao tajm-autom i izmenama da reši set u našu korist, ali nije uspeo. Utakmicu je počela postava: Perišić-Jovanović, Tomić-Reljić, Pilipović-Savović i libero Lazendić. Našim igračicama ništa nije polazilo za rukom, koliko zbog odlične igre protivničke ekipe, posebno u polju i na bloku, toliko i zbog puno nepotrebnih grešaka, koje su same napravile. Rezultat je na kraju bio ubedljiv u korist domaće ekipe. U II setu trener Milićević uvodi u igru Aleksandru Gligorić, umesto Mire Savović i Katarinu Nešić, umesto Marine Jovanović. Naše igračice su popravile igru, najpre na bloku i u odbrani, tako da su uspele da se vrate u igru nakon vođstva protivnika od 8:2. Igrale su sve bolje i bolje, iako je protivnik bio u blagoj prednosti. Što se set bližio kraju igra naše ekipe je bila sve sigurnija snažnija. Stigli smo prednost protivnika i poveli sa 21:24, ali tada je došlo do pada koncentracije u igri naše ekipe, protivnik je to iskoristio i izjednačio rezultat na 24:24. U neizvesnoj završnici uspevamo da iskoristimo četvrtu set loptu i tako izjednačavamo rezultat u setovima 1:1U III setu, naša ekipa nastavlja sa još boljom igrom, što protivničke igračice tera da prave greške. Iz igre smo izbacili tri najiskusnije protivničke igračice: Vuković, Kijanović i Radanović. Rezultat je bio ubedljiv od 5:10 pa 8:13 do 15:21. Ali kod rezultata 18:24, kada se očekivalo da je set ubedljivo dobijen, dolazi do preokreta. Na servise kapitena protivničke ekipe Novaković ne uspevamo da iskoristimo, čak šest set lopti i gubimo teoretski dobijen set. U IV setu, naše igračice nisu mogle da se oporave od "šoka". Nisu uspele da se vrate u igru i ponove igru iz predhodnog seta dok je protivnik  svojom igrom opravdao zasluženo treće mesto na prvoligaškoj tabeli. 
     Narednog vikenda naša ekipa je domaćin ekipi OK"Radnički" iz Beograda, koja trenutno zauzima drugo mesto na tabeli i sigurno je favorit na ovoj utakmici. Međutim , dosadašnji tok prvenstva je pokazao da nema favorita, da niko nije nepobediv, tako da sa pravom očekujemo da naša ekipa pruži žestok otpor gošćama iz Beograda i ostvari još jednu važnu pobedu.
     
ŽOK"Futog": Tomić (c), Pilipović, Perišić, Haler (l2), Nešić, Reljić, Klašnić, Jovanović, Ljubičić, Lazendić (l1), Savović, Gligorić.
 

Sledeća utakmica Друга лига север 2019/2020

  


    Друга лига-север           2019/2020

   7. коло

ОК"Панонија"-ЖОК"Футог" 

Субота 07.12.2019. у 18Н                                          

  ХС Тиквара

 


 


Prva Liga Srbije

  

       Rezultati utakmica

 

Табела Друга лига-север 2019/2020

1.Багљаш 0236
18
2.
Панонија-Бач Паланка5114
3.
Футог-вест 4 
212
4.
Партизан-Ср Карловци4211
5Славија-Нови Сад339
6.Волејстарс-Кљајићево337
7.
ЖОК Футог247
8.
Стар-Нови Сад246
9.
Лавице 07_Нови Сад155
10.
Младост-Нова Пазова061


   

Табела ТНС-2 2019/2020

Табела ТНС-1 2019/2020

Prijatelji kluba

    

            KOSA TRADE 

Prijatelji kluba

   

    MOJA MALA KUHINJA 

Prijatelji kluba

  Pizzeria Joca i Nidža - FUTOG

Sledeća utakmica ТНС-1 и 2 2019/20

I