Glavni meni

Upis mlađih kategorija

 
  Kliknite ovde

Galerija

Prijatelji kluba

 

MašinskaRadionica"Tupanjac" 

Prijatelji kluba

 Bubi Grill Novi Sad 

Prijatelji kluba


Splav - čarda „Plavi Dunav

Medijski sponzor

  

    Radio Futog 99,5 mhz 

Prijatelji kluba

      PANONIJA Trade DOO

Hala sportova Futog

Budite uz naše devojke!

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas353
mod_vvisit_counterJuče608
mod_vvisit_counterOve nedelje6315
mod_vvisit_counterOvog meseca12794
mod_vvisit_counterUkupno654677

Pretraga

Prva liga Srbije, XV kolo PDF Štampa El. pošta
nedelja, 09 februar 2014 22:45
Čestitke za osvojen bod!
U XV kolu I lige Srbije, ekipa ŽOK"Futog-a" je osvojila vrlo važan bod protiv ekipe OK"Radnički" iz Beograda, inače drugoplasirane ekipe u dosadašnjem delu prvenstva.
Nakon dva i po sata igre u kojoj su gledaoci mogli da uživaju, rezultat je bio 2:3 po setovima: 25:21, 16:25, 19:25, 25:14, 12:15. Naše igračice su se maksimalno trudile i imale veliku želju za pobedom, ali su gošće bolje odigrale u presudnim momentima na utakmici i zasluženo došle do pobede. Trener Milićević se odlučio da utakmicu počnu: Perišić-Jovanović, Tomić-Nešić, Gligorić-Pilipović i libero Lazendić. Od samog početka utakmice, naša ekipa je zaigrala odlično. Taktički servisi i dobra igra u polju i posebno na bloku, omogućili su našim napadačima da se razigraju, pre svih Aleksandra Gligorić, koja je svojim snažnim smečevima unosila pravu pometnju u redovima gošći iz Beograda. Takođe su dobre u napadu bile i Marina Jovanović i Katarina Nešić. Tokom celog seta, naše igračice su održavale prednost od 7-8 poena, ali je protivnik uspeo samo da u završnici seta ublaži vođstvo naše ekipe. U II setu, dolazi do pada koncentracije u igri naše ekipe, što gošće koriste i dosta ubedljivo dobijaju set. Trener Milićević je pokušao izmenama da pokrene ekipu, ali nije uspeo. Naše igračice su "pale", pre svega na prijemu servisa i na bloku. U III setu, ponovo dobra igra protivničke ekipe, razigrale su se Dugić i Marseli, dok naše igračice prave puno grešaka u odbrani i prijemu servisa, a u napadu su neodlučne, što je samo pomoglo gošćama da nametnu svoju igru i ubedljivo dobiju set. IV set je doneo ponovo odličnu igru naše ekipe. Uz pomoć bučne publike, naše igračice su zaigrale na "sve ili ništa" i prosto "počistile" protivnika , ne dozvolivši mu da se razigra.vPonovo dobar prijem servisa i požrtvovana igra u polju uz visoki procenat realizovanih kontri, donose našoj ekipi veliku prednost tokom celog seta. Danijela Perišić, tehničar naše ekipe je dosta forsirala igru preko sredine na Mariju Pilipović i danas vrlo raspoloženu Aleksandru Gligorić, dok su "na krajevima" dobro odigrale Katarina Nešić i Milana ReljićU V setu, gošće su se bolje snašle na početku seta i nakon rezultata 4:4, dolaze do vođstva od  5:8, ali se naše devojke ne predaju i uspevaju da izjednače rezultat na 10:10. Kada smo očekivali da potpuni preokret, dolazi do pada koncentracije i sa dve greške na prijemu servisa, dozvoljavamo protivniku da dođe do odlučujuće prednosti, koju zadržava do kraja seta.
    Narednog vikenda je pauza u prvenstvu, zbog Finala kupa Srbije, koje se igra u Staroj Pazovi. Prvenstvo se nastavlja 21-23 februara, kada naša ekipa igra u Kragujevcu, protiv ekipe OK"Kraguj", koja trenutno zauzima prvo mesto na tabeli I lige Srbije i sigurno je favorit na ovoj utakmici. Nadamo se da će naša ekipa zaigrati najbolje što može i pružiti snažan otpor domaćoj ekipi.
 
ŽOK"Futog": Tomić C, Pilipović, Perišić, Nešić, Haler L2, Reljić, Jovanović, Ljubičić, Lazendić L1,Savović, Gligorić, Matić.
 

Sledeća utakmica Prva B liga Srbije

  Završena prvenstvena sezona

          2018/19. 

         

 

 


 


Prva Liga Srbije

  

       Rezultati utakmica

 

Tabela Prva B liga Srbije 2018/19

1.Radnički Bgd22
65
2.
Ruma16644
3.
Kralj-Zemun 15 
749
4.
Sterija-Bgd15745
5Zlatibor-Čajetina14841
6. Inđija13939
7.
Ivanjica13939
8.
Gimnazijalac-Kraljevo91328
9.
Milenijum61616
10.
Borac-Čačak41614
11. 
Leskovac 3 1911
12. 
ŽOK"Futog"  
2205

I Vojvodjanska liga

  
 Rezultati utakmica

Tabela II Vojvođanska 2016/17.

1.Нови Сад32
2.НС Волеј29
3.СК Волеј28
4.ЖОК Футог20
5.Сириг19
6.ВСТ18
7.Лавице 0717
8.Младост10
9.ФОК 7
10.Волејбол 0
11 

12
 

Prijatelji kluba

    

            KOSA TRADE 

Prijatelji kluba

   

    MOJA MALA KUHINJA 

Prijatelji kluba

  Pizzeria Joca i Nidža - FUTOG

Sledeća utakmica II Tim sezona 2015/2016

II Војвођанска лига

Сезона 2015/2016.год  

Завршен 1.део првенства