Glavni meni

Upis mlađih kategorija

 
  Kliknite ovde

Galerija

Prijatelji kluba

 

MašinskaRadionica"Tupanjac" 

Prijatelji kluba

 Bubi Grill Novi Sad 

Prijatelji kluba


Splav - čarda „Plavi Dunav

Medijski sponzor

  

    Radio Futog 99,5 mhz 

Prijatelji kluba

      PANONIJA Trade DOO

Hala sportova Futog

Budite uz naše devojke!

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas368
mod_vvisit_counterJuče608
mod_vvisit_counterOve nedelje6330
mod_vvisit_counterOvog meseca12809
mod_vvisit_counterUkupno654692

Pretraga

Prva liga Srbije, XVI kolo PDF Štampa El. pošta
ponedeljak, 24 februar 2014 09:35
Ponovo na korak do boda
U XVI kolu I lige Srbije za seniorke, ekipa ŽOK"Futog-a" je poražena na gostovanju u Kragujevcu od lidera na tabeli, ekipe OK"Kraguj" rezultatom 3:1, po setovima 25:16, 25:23, 18:25, 25:23.
 Po prikazanoj igri naša ekipa je zaslužila bar bod, pošto je II i IV set izgubila na razliku. Trener Spasoje Milićević može biti zadovoljan prikazanim nivoom igre na ovoj utakmici i na predhodnoj protiv ekipe OK"Radnički" iz Beograda, iako smo obe utakmice izgubili, jer su naše igračice pokazale da mogu da se ravnopravno "nose" sa kvalitetnim ekipama u ligi. Važno je da zadržimo ovako visok nivo igre, jer nas čeka još važnih utakmica u ovom delu sezone, koje će odlučiti o konačnom plasmanu naše ekipe na kraju prvenstva. Prevashodni cilj je opstanak u prvoligaškom društvu. 
Trener Milićević se opredelio za postavu: Perišić-Nešić, Tomić-Reljić, Gligorić-Pilipović. Naše igračice su odlično zaigrale na početku utakmice i na I tehničkom tajm-autu rezultat je bio 5:8. Dobar taktički servis, solidan prijem servisa i prava rešenja u napadu, donele su nam prednost 7:11, ali tada se domaće igračice "bude", koriste svoju izuzetnu prednost u visini i na II tehničkom tajm-autu rezultat je bio 16:14. Domaće igračice nastavljaju sa dobrom igrom, dok naše igračice nemaju rešenja za izuzetno visok blok i dobar servis.
Na početku II seta identična situacija, ponovo dobra igra naše ekipe i vođstvo 7:11, ali su ovog puta naše igračice nastavile sa dobrom igrom, pre svega na bloku, gde smo uspeli da"upasivimo" napad protivničkih igračica i čak dođemo u finišu seta do vođstva 22:23 i do kontre, koju ne koristimo, jer sudija sudi "duplu" loptu tehničaru naše ekipe Danijeli Perišić. U poslednja dva napada ne uspevamo da se odbranimo od zaista snažnih napada protivnika preko Puzovićeve i Mijanovićeve i gubimo set na razliku.
U III setu, naše igračice su prikazale odličnu igru, opet izuzetno dobar blok u kom su se istakle Mira Savović(koja je u međuvremenu zamenila Aleksandru Gligorić), Marija Pilipović i najiskusnija Danijela Perišić. Maksimalno požrtvovana igra u polju, dobar servis i efikasan napad preko Ivane Tomić, Marije Pilipović, Milane Reljić i Katarine Nešić, naterale su domaće igračice da greše na prijemu i posebno u napadu i sasvim zasluženo dobijamo set.
Na početku IV seta, dolazi do pada koncentracije u igri naše ekipe, a protivnik koristi  izuzetnu prednost u visini i iskustvu svojih igračica i stiče značajniju prednost 14:9 , pa i 20:13, ali se naše igračice ne predaju, ponovo je "proradio" blok, ponovo izuzetno požrtvovana igra u polju i ne dozvoljavamo protivniku da završi set. Kod rezultata 24:20, uspevamo da sa dva uspešna bloka Perišić-Savović smanjimo rezultat 24:23, ali ne uspevamo da zaustavimo u napadu njihovu najiskusniju i najbolju igračicu Mijanović i tako gubimo set i utakmicu.
Sledećeg vikenda, naša ekipa dočekuje gošće iz Čačka, ekipu OK"Libero". Neophodna nam je ubedljiva pobeda na ovoj utakmici. Nadamo se da će naše igračice maksimalno angažovano da "uđu" u utakmicu i ostvare vrlo važnu pobedu u borbi za opstanak u prvoligaškom društvu. Utakmica se igra u subotu 01 marta 2014.god u 16h u Sportskoj hali u Futogu.   
       
ŽOK"FUTOG" : Tomić (C),  Pilipović, Perišić, Haler(L2), Reljić, Klašnić, Jovanović, Lazendić (L1), Savović, Gligorić, Nešić, Matić.
 

Sledeća utakmica Prva B liga Srbije

  Završena prvenstvena sezona

          2018/19. 

         

 

 


 


Prva Liga Srbije

  

       Rezultati utakmica

 

Tabela Prva B liga Srbije 2018/19

1.Radnički Bgd22
65
2.
Ruma16644
3.
Kralj-Zemun 15 
749
4.
Sterija-Bgd15745
5Zlatibor-Čajetina14841
6. Inđija13939
7.
Ivanjica13939
8.
Gimnazijalac-Kraljevo91328
9.
Milenijum61616
10.
Borac-Čačak41614
11. 
Leskovac 3 1911
12. 
ŽOK"Futog"  
2205

I Vojvodjanska liga

  
 Rezultati utakmica

Tabela II Vojvođanska 2016/17.

1.Нови Сад32
2.НС Волеј29
3.СК Волеј28
4.ЖОК Футог20
5.Сириг19
6.ВСТ18
7.Лавице 0717
8.Младост10
9.ФОК 7
10.Волејбол 0
11 

12
 

Prijatelji kluba

    

            KOSA TRADE 

Prijatelji kluba

   

    MOJA MALA KUHINJA 

Prijatelji kluba

  Pizzeria Joca i Nidža - FUTOG

Sledeća utakmica II Tim sezona 2015/2016

II Војвођанска лига

Сезона 2015/2016.год  

Завршен 1.део првенства