mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Pretraga

Извештај Прва лига 19 коло PDF Štampa El. pošta
ponedeljak, 16 mart 2015 22:31

Екипа ЖОК"Футог-а" поражена у Крагујевцу

У 19 колу Прве лиге Србије, екипа ЖОК"Футог-а" је поражена у Крагујевцу, од екипе ОК"Раднички", убедљиво са резултатом 3:1 по сетовима 25:15, 25:18, 20:25, 25:21. У прва два сета, домаће играчице су доминирале,одличним сервисима су потпуно "разбиле" игру наше екипе. Ни измене тренера Милићевића, нису донеле резултат. На моменте су наше играчице играле добро, али су зато због лошег пријема сервиса,губиле поене у низу.

И у трећем сету, домаће играчице су наставиле са добром игром и биле у предности у већем делу сета, али су наше играчице код резултата 17:14, направиле преокрет и добром игром у одбрани и ефикасном у нападу, успеле да , најпре изједначе резултат на 19:19, а затим на сервисе Теодоре Радуловић, освоје 6 везаних поена и тако смање вођство противника на 2:1 у сетовима.

У четвртом сету, поново домаће играчице играју добро, поново пада концентрација наших играчица на пријему сервиса. Једино успевамо да смањимо предност домаћих са 18:14 на 18:17 и то је било све што су наше играчице пружиле у овом сету. За домаћу екипу ово је врло важна победа у борби за опстанак.

У наредном колу,наша екипа је домаћин екипи ОК"Економац" из Краљева, која заузима последње место на табели и која је већ изгубила прволигашки статус. Наша екипа је апсолутни фаворит на овој утакмици и очекујемо још три сигурна бода у борби за пласман међу четири првопласиране екипе.Утакмица се игра у суботу 21.03.2015.год у Спортској хали у Футогу са почетком у 13Н.

ЖОК"Футог": Пилиповић К, Нешић, Халер Л2, Рељић Л1, Радуловић, Љубичић, Мрђан, Бједов, Калман, Дробац, Михајловић,Гверо