Glavni meni

Upis mlađih kategorija

 
  Kliknite ovde

Galerija

Prijatelji kluba

 

MašinskaRadionica"Tupanjac" 

Prijatelji kluba

 Bubi Grill Novi Sad 

Prijatelji kluba


Splav - čarda „Plavi Dunav

Medijski sponzor

  

    Radio Futog 99,5 mhz 

Prijatelji kluba

      PANONIJA Trade DOO

Hala sportova Futog

Budite uz naše devojke!

Brojač poseta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas755
mod_vvisit_counterJuče971
mod_vvisit_counterOve nedelje755
mod_vvisit_counterOvog meseca7428
mod_vvisit_counterUkupno728794

Pretraga

Tabela Prva B liga Srbije 2018/19 PDF Štampa El. pošta
subota, 26 januar 2019 14:54

Završen prvi deo sezone Prva B liga Srbije

Na kraju prvog dela sezone u Prvoj B ligi Srbije , ekipa ŽOK"Futog-a" zauzima poslednje , 12. mesto na tabeli, sa samo jednom pobedom i 2 osvojena boda. Realno , male su šanse za opstanak , te je Uprava kluba odlučila da napravi "rez" i pruži šansu mladim igračicama-kadetkinjama iz sopstvenog pogona. Klub će insistirati na disciplini i na ispunjavanju obaveza svake od igračica prema klubu. To podrazumeva redovne dolaske na treninge i utakmice i poštovanje , kako trenera tako i ostalih clanova kluba. Klub treba da bude na prvom mestu , jer obezbeđuje potrebne uslove i licence za takmičenja svih kategorija , osim toga ŽOK"Futog" je najstariji ženski sportski kolektiv u Gradu i među najstarijim u Pokrajini. Politika kluba je: da za klub mogu da igraju samo one igračice , koje ispunjavaju obaveze prema klubu i imaju želju da budu deo ovog  uspešnog sportskog kolektiva. Stiče se utisak da ova generacija igračica , nije svesna u kom se rangu takmiči i da je deo jednog od najuspešnijih ženskih odbojkaških klubova u Gradu , u poslednjih 10-tak godina.

U drugom delu sezone , sa realno malim šansama za opstanak u prvoligaškom društvu , u dogovoru sa trenerom Nenadom Milovićem , dogovoreno je da šansu dobiju kadetkinje iz sopstvenog pogona (mlađih kategorija) , naravno , ako budu redovno trenirale i trudile se da se nametnu treneru. Za nastavak takmičenja , licencirane su: Jovana Radović , Anastasia Kovačević i Teodora Macura , dok klub više ne računa na Miu Mišković , Anju Vuletu , Tijanu Bradaš   Maju Torbicu , Jelenu Stojanović i Damjanović Milicu , koje se nisu pojavile na početku priprema za ovu polusezonu.

Na startu ove polusezone , za ekipu ŽOK"Futog-a" nastupiće: Vidović Tamara, Topolić Lana , Selak Aleksandra , Radović Jovana , Beljanski Milica , Raca Milica , Rokvić Nataša , Janjić Nina , Macura Teodora , Trkulja Anđela , Stanković Nevena , Gavrilović Anđela, Kovačević Anastasia i Pavlović Jelena 

Takmičenju u Prvoj B ligi Srbije , počinje sledećeg vikenda od 01.-03. februara 2019.god. U XV kolu , naša ekipa igra u Leskovcu , protiv ekipe OK"Leskovac"

Paralelno sa I timom , odvijaju se pripreme za kadetsko prvenstvo grada , gde je naša ekipa u grupi sa ekipama OK"Futog-West" i OK"SK Volej". Prvak grupe će igrati na kadetskom prvenstvu Vojvodine. Naša kadetska ekipa brani titulu kadetskog prvaka Vojvodine za 2017/18. god , osvojenu na finalnom turniru kadetskog prvenstva Vojvodine , održanom u Bačkom Dobrom Polju.I u ovoj sezoni očekujemo da naše kadetkinje dođu do finalnog turnira u borbi za medalje. Naša ekipa, najpe dočekuje ekipu OK"Futog-West" u ponedeljak 28.01.2019.god u 21,30 u Hali sportova u Futogu i igra u gostima sa ekipom OK"SK Volej" u sredu 30.01.2019.god u 21h u sali OŠ"Dositej Obradović" u Novom Sadu.

Za kadetsku ekipu ŽOK"Futog" za sezonu 2018/19. licencirane su: Lana Topolić , Milica Raca , Nataša Rokvić , Anđela Gavrilović , Anđela Šćepanović , Olivera Đukić , Ana Đurić , Bojana Jandrić , Božana Drljača , Teodora Macura , Anastasia Kovačević , Ana Pavlica , Jovana Radović , Nikolina Kantar i pionirke Maša Savić i Nikolina Milović.

Naša pionirska ekipa , sa trenerom Bogdan Goranom se plasirala na pionirsko prvenstvo Vojvodine , osvojivši prvo mesto u svojoj grupi na pionirskom prvenstvu grada. Na pionirsko prvenstvo Vojvodine plasiralo se 20. ekipa. Takmičenje se odvija u 4. grupe po 5. ekipa. Naša ekipa je u grupi sa: OK"Dunav" Stari Banovci , OK"Odbojka 013" Pančevo , OK"Subotica" Subotica i OK"Proleter" Zrenjanin. Igra se po jednokružnom bod sistemu i dve prvoplasirane ekipe iz svake grupe nastavljaju takmičenje u četvrtfinalu. Kod kuće igramo sa OK"Odbojka 013" i OK"Subotica", a gostujemo ekipama OK"Dunav" i OK"Proleter".

Pionirsko prvenstvo Vojvodine počinje 26-27.01.2019.god 

Za pionirsku ekipu nastupaju: Maša Savić , Nikolina Obradović , Elena Stevanovski , Ana Kerezović , Aleksandra Majkić , Una Katić , Nikolina Vučković , Milica Vojvodić , Aleksandra Milićević , Nikolina Milović , Lena Dugonjić , Anja Radaković    

 

   

 

 

 

 

Sledeća utakmica Друга лига север 2019/2020

  


    Друга лига-север           2019/2020

   7. коло

ОК"Панонија"-ЖОК"Футог" 

Субота 07.12.2019. у 18Н                                          

  ХС Тиквара

 


 


Prva Liga Srbije

  

       Rezultati utakmica

 

Табела Друга лига-север 2019/2020

1.Багљаш 0236
18
2.
Панонија-Бач Паланка5114
3.
Футог-вест 4 
212
4.
Партизан-Ср Карловци4211
5Славија-Нови Сад339
6.Волејстарс-Кљајићево337
7.
ЖОК Футог247
8.
Стар-Нови Сад246
9.
Лавице 07_Нови Сад155
10.
Младост-Нова Пазова061


   

Табела ТНС-2 2019/2020

Табела ТНС-1 2019/2020

Prijatelji kluba

    

            KOSA TRADE 

Prijatelji kluba

   

    MOJA MALA KUHINJA 

Prijatelji kluba

  Pizzeria Joca i Nidža - FUTOG

Sledeća utakmica ТНС-1 и 2 2019/20

I